KONST / Litografier / Färglitografi 12994058
nr 1299 4058
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 45/225, bladets mått: 26x20 cm
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 januari 2020
kl 19:28:34
2/1 17:13:40
150 kr
5/1 19:24:46